šatní skříně se zrcadlem

Šatní skříně se zrcadlem módní doplněk interiéru pořizovaný ať do předsíně tak i do ložnic

Šatní skříně pořizujeme na míru včetně drátěným doplňkem ( věšákem na odev, kravaty, botníkem ve skříni, drátěné police pro šaty, poličky i kvalitní nábytkové kování používané do skříní a v dnešní době led osvětlení ).
Šatní skříně jsou dodávány dle potřeb jak zákazníka tak i bytu, kdejsou součástí interiéru. Šatní skříně rohové i vestavěné šatní skříně, s posuvnými dveřmi nebo vnější otvírání jedním ( skládacím ) křídlem, dvokřídlo.

Skříně se zrcadlem

Skříně se zrcadlem do každé ložnice - imitace masivu, moderní lesklé povrchy.
Moderní šatní skříň se zrcadlem nabízí vzhledem k účelnému vnitřnímu uspořádání praktické řešení pro umístění velkého množství oblečení i módních doplňků.
Polovina úložného prostoru skříně je vybavena horní policí a šatní tyčí, ve druhé se nachází požadovaný počet vložených polic. Snadnou manipulaci umožňují podlouhlé úchyty dokonale ladící s celkovým minimalistickým designem produktu.

Šatní skříně na míru

Při výrobě kladen důraz na kvalitu materiálu a preciznost řemeslného zpracování. Použité lamino, jiný dřevěný materiál se vyznačuje stálostí tvaru i původního zbarvení a vysokou odolností vůči mechanickému poškození.
Pořiďte si šatní skříně a šatníky na míru.

Skříně na míru